KONST / Litografier / Färglitografi 9579357
nr 957 9357
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Eva Zettervall (f. 1941), 115/125, signerad, motivet: 45x30
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
400 kr
måndag 27 april 2015
kl 20:21:19